You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsüBazı büyüler vardır ki insanların hayatlarına o kadar büyük etkilerde bulunurlar ki hem insanlar bu büyüleri fark edemezler hemde çok kısa zamanda etkisi altına girip istenen şekilde davranmaya başlarlar. Bunlardan biri de adet kanı büyüsüdür. Adını duyan kişilerin ilk anda anlam veremediği bu büyü en güçlü bağlama büyülerinden biridir ve geçmiş zamanlarda da sık sık denendiği ayrıca olumlu sonuçlar alındığı birçok farklı kaynakta bildirilmiştir.

Adet kanı büyüsü, adından da belli olduğu gibi bayanların yaptıkları ve amacı sevilen kişilerin bağlanması olan etkili bir büyüdür. Bu büyüde bayanlar kendilerine ait olan adet kanlarından birkaç damlayı alıp kendilerine bağlamak istedikleri erkeklerin yemek veya içeceklerine damlatırlar. Daha sonra büyü kısa zaman içinde etkisini gösterir ve erkekler kendilerine karşı bazı duygular hissetmeye başlarlar.

İlk bakışta adet kanı büyüsünün sağlık ve hijyen açısından çok uygun olmadığı düşünülebilir. Ancak alınacak sonuç bakımından neredeyse garanti verilmesi ve insanların diledikleri herkesi bu yöntem ile kendilerine aşık edebilmeleri adet kanı büyüsü tüm zamanların en etkili bağlama büyüsü yapmaya yetmiştir. Bu büyüyü erkeklerde yine aynı şekilde sadece kendilerine ait sperm damlalarını bayanların yemeklerine damlatarak uygulayabilmektedirler. Burada en önemli olan konu ilgili kişilerin adet kanı veya sperm alması bulunan yemekleri yemelerinin sağlanmasıdır. Sonrası medyumların yapacakları özel dualar veya ilave işlemlere ve en önemlisi yeteri kadar sabretmeye kalmıştır.

Bu yazıyı paylaş

Adet Kanı Büyüsü

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*