You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » dualar » Adet Kanı Duası

Adet Kanı Duası

Adet Kanı Duası

Adet kanı duası isminden de anlaşılacağı gibi bayanların kullanabildiği ve amaçlarının sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmek olduğu çok sıra dışı ve özel bir uygulamadır. Bu duayı yapacak olan bayanların yapmaları gereken ilk iş kendi adet kanlarından birkaç damla alıp kendilerine aşık etmek istedikleri erkeklerin yemeklerine damlatmak ve o yemekleri yemelerini sağlamak olmalıdır. Daha sonra insanların, bu işlem gerçekleştikten sonra hocaların kendilerine verdikleri duaları gerektiği şekilde okumaya devam etmeleri ve sabırlı olmaları kendilerini mutlaka sonuca ulaştıracaktır.

Bazen insanların adet kanı duasını hijyen kurallarına uygun olmamasından dolayı tercih etmediklerine tanık olsak ta bu duanın etkisini ve gücünü bilen kişiler ne olursa olsun uygulamaktan çekinmezler. Erkekler kısa zaman içinde duanın etkisi altına girerek fikirlerini değiştirmekte ve kendilerini seven kişilere karşı güçlü hisler beslemeye başlamaktadırlar. Adet kanı duasını erkeklerde kendilerine ait olan sperm damlaları ile uygulayabilmektedirler. Sonuçta bu dua insanların arasındaki bağları güçlendirmeyi hedefleyen ve doğru uygulandığı takdirde kesin sonuç veren çok güçlü bir duadır.

Yapılan bu işlemin ardından okunması gereken dualar uzmanların verdikleri bilgilere göre okunmaya devam edildiği takdirde dileyen herkes kısa zaman içinde adet kanı duasından istediği sonucu almayı başaracaktır. Ne olursa olsun bu duada dikkat edilmesi gereken en önemli konu kesinlikle adet kanı veya sperm damlası damlatılmış yemeklerin ilgili kişiler tarafından yenildiğinden emin olunmasıdır. Bu adım geçilmesi durumunda dua kesin olarak sonuç vermeyecektir.

Bu yazıyı paylaş

Adet Kanı Duası

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*