You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü Bozma

büyü bozmaBüyü bozma işlemleri için medyumlara başvuran ve yaptırdıkları büyülerin beklediklerinden daha büyük bir etki göstermesinde tedirgin olan kişiler, bu işlemlerin büyünün etkisini bir bıçak gibi kesmesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler. Burada amaç büyünün etkisi altındaki kişilerin geri dönüşü olmayan zararlar görmelerinin önüne geçmek ve istenmeyen sonuçların önlenmesini sağlamaktır. Büyü dünyasının en özel uygulamalarından biri olarak gösterilen büyü bozma işlemleri, bugüne kadar birçok kişinin büyük zarar görmesini engellemiştir.

Bazı büyüler vardır ki sadece insanların zarar görmeleri ve büyük sıkıntılar ile boğuşmalarını sağlamak için yapılır. Bu tabi ki büyüyü yaptıran kişinin talebine ve medyumların becerilerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle yapılan büyüde cinlerden yardım alınmışsa ve cinlerde kontrolden çıkmışsa o büyü ile ilgili olan herkes çok büyük tehlike altında demektir. Çünkü cinler gerçekten de insanlardan çok daha üstün özelliklerle yaratılmış ve insanların asla yapamayacakları işlemleri çok basit bir şekilde yapabilen manevi varlıklardır.

Tabi bunun nedenlerinden biri büyüyü yapan medyumların acemilikleri veya dikkatsizlikleridir. Çünkü bir medyum büyü uygulamalarında gerekli özeni göstermez ve yapması gereken işlemleri tam anlamı ile yapmazsa sonuç çoğunlukla hüsran olacaktır. Bu nedenle büyü bozma işlemine gerek kalmaması için herkesin çok dikkatli olması ve yapılması gereken herşeyi tam anlamı ile yapmaları gerekmektedir. Çok fazla kişinin bilgi sahibi olmadığı ve medyumların da çok fazla yapmadıkları bir işlem olan büyü bozma işlemi, yapılış şekli bakımında çeşitli zamanlarda farklılıklar göstermiştir.

Bazı medyumlar bu işlemi, yapılan büyünün tam tersi şeklinde yaparken bazıları da daha farklı yollar denemişlerdir. Çok etkili dualar, vefkler, muskalar veya manevi alemlerle iletişime geçip cinlerden yardım almak gibi yöntemler bunlardan bazılarıdır. Birçok kişi büyü bozma işleminin büyüyü yapmaktan daha kolay olduğunu düşünse de medyumlar bunun böyle olmadığını belirtmektedirler. Çünkü yapılan büyünün içeriği, o ana kadar geldiği durum ve büyüyü yapan kişinin izlediği yöntem büyü bozma işlemini yapan kişilerin bilmesi gereken çok önemli konulardır. Bu nedenle medyumlara başvuran kişilerin kendilerine her türlü bilgileri vermeleri ve onların verecekleri bilgileri can kulağı ile dinlemeleri son derece önemlidir.

Bu yazıyı paylaş

Büyü Bozma

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*