You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

evlilik büyüsüMedyumlar tarafından evlilik büyüsü, kadın olsun erkek olsun her insan günü geldi mi mutlu huzurlu bir aile hayatı kurma düşüncelerine kapılır. Çok insanlar için bu mümkün olsa dahi kimi kişiler de pek çok farklı sebeplerden ötürü bu hayallerini neredeyse imkânsız. Tam da bu gibi sıkıntılar yaşayan kişilerin yardımına koşan ve hayallerini gerçekleştirmelerini amaçlayan evlilik büyüsü, kişiler üzerinden kötü şans ve kısmetsizliği ortadan kaldırmak amaçlayan yapılan etkili bir yöntemdir.

Bazen ise kadın yahut erkek birlikte olduğu kişinin evliliği devamlı ileri tarihlere atması ve bir şekilde karar verememesinden şikayetçidir. Evlilik düşüncesinde olmayan genel olarak erkektir ve bu duruma birçok sebep bahane gösterebileceği gibi bazen de erkeğin geçmişte yaşadığı kötü bir evlilik sonucu karar almakta zorlandığı bilinmektedir. Yaşanan bu gibi sorunlar çiftler arasındaki bağı zayıflatmakta ve ilişkiyi bitirmektedir. Bu kötü sonu önlemek amaçlı evlilik büyüsü yaptıran kişiler amaçlarına ve arzularına kavuştukları bilinmektedir.

Evlilik büyüsü uygulamak için neler gereklidir. İstenen bu parça büyü yapılacak kişiye ait tırnak, saç, giysi parçası veya herhangi bir parçası olabilmektedir. Edinilen bilgi ve elde materyaller sonrası evlilik büyüsü çalışmalarına başlanır.

Evlilik büyüsü yapılan kişide kısa zamanda hareketler aynı zamanda düşüncelerinde ciddi değişikler oluşmaya başlar kişideki bu değişimler olumlu yönde ve kişi bu değişimlerin farkında dahi değildir. İkna edilmesi gereken kişinin düşüncelerinin size yönelik değişmesi bazen çok kısa bazen de uzun sürebilmektedir. Bu konuda sabırlı olmak bir süre sonrası büyünün etkisi altındaki kişi bir anda evlilik düşünmeye ve kendisine büyü yaptıran kişiye karşı hisleri düşünleri değişir yapılan bu çalışma bu şekilde amacına ulaşmış olacaktır

Bu yazıyı paylaş

Evlilik Büyüsü

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*