You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » medyum medyumlar » Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Geçmişten günümüze kadar birçok insanın çeşitli sıkıntıları için başvurduğu ve halen de çok fazla insanın yardım almaya çalıştığı gerçek medyumlar, maalesef her alanda olduğu gibi bu alanda da türeyen sahte medyumlar yüzünden hak ettikleri saygıyı bazen göremezler. Çünkü gerçek bir medyum, Allah (cc)’ın kendisine bahşettiği bazı çok özel güçlerle insanların taleplerini karşılamayı ve onlara bu uğurda yardımcı olmayı amaç edinirler. Ancak insanları kandırıp onlardan faydalanmayı amaçlayan sahtekarlar için insanların yaşadıkları sıkıntıların hiçbir önemi yoktur.

Onlar için tek önemli olan şey sadece maddi veya manevi çıkar sağlamaktır. Bu tip insanlarla muhatap olup canı yanan insanlar her medyumun böyle olduğu sanıp çevrelerinde de gerçek medyumların olduğunu unutup medyumluk mesleğini kötülerler. Maalesef bu durumun önüne geçmek çok mümkün değildir. Bu nedenle burada yapılabilecek tek şey gerçek medyumlar hakkında çok iyi araştırma yapıp en doğru karar vermektir. Her şeyden önce gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikler, hal ve hareketleri nasıl olmalıdır gibi konularda bir araştırma yapılmalıdır. Daha sonra çevreden, internetten veya başka kanallardan gerçek medyumların adresleri, bugüne kadar yardımcı oldukları insanların yorumları veya işlerinde ne kadar iyi oldukları ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmalıdır.

Zaten nerede olursa olsun gerçek medyum konuşmaları, tavırları ve işindeki uzmanlığı ile hemen kendini belli eder ve kendisinden yardım almak isteyen insanlara bir güven aşılar. Yardımcı oldukları ve sıkıntılarını giderdikleri insanlarla da görüşüp onlara hakkında bilgi almak tercih yapma aşamasında herhalde en güvenilir seçeneklerden biri olacaktır. Maalesef kendisini gerçek medyum diye tanıtıp çeşitli alanlarda reklamını yapan ve ismini duyuran sahte medyumlar, saçma sapan uygulamalarla insanları kandırıp, bu alana olan inançlarını ve güvenlerini tamamen yitirmelerine neden olmaktadır.

Burada gerçek medyumlara büyük iş düşmektedir. Çünkü kendilerine başvuran insanlara en doğru ve en kaliteli hizmeti verip medyumluk mesleğine olan güveni yeniden tesis etmek ancak onların çabaları ile mümkün olacaktır. Tabi ki bunu sağlamak zordur ancak önce insanlara en doğru hizmeti verip taleplerine karşılık vermek daha sonra da onları sahte medyumlara karşı uyarmak ve onlardan nasıl korunacakları hakkında bilinçlendirmek bunun için yeterli olacaktır. Zaten aldıkları kaliteli hizmetin karşısında duydukları memnuniyetle her ortamda bunu dile getirecek olan insanlar, ister istemez toplumda gerçek medyumlara olan güvenin tekrar kazanılmasına yardımcı olacaklardır. Ne olursa olsun iyi bir araştırma yapılmazsa sonucun her zaman hüsran olacağı unutulmamalıdır.

Bu yazıyı paylaş

Gerçek Medyum

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*