You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

mum büyüsüEski dönemlerden günümüze kadar kullanılmış olan ve amacı insanlar arasındaki bağları kuvvetlendirmek ve sevilen insanı sevgisini kazanmak olan mum büyüsü, hem kolay bir şekilde uygulanması hem de oldukça etkili oluşu ile her zaman için en çok uygulanan büyüler arasındaki yerini korumuştur Uygulanışı kısaca, herhangi bir mumum üzerine büyü yapılacak kişi ile ilgili bazı bilgiler yazıldıktan sonra (ana adı, kendi adı vb…) mum üzerine bazı özel duaların okunması şeklindedir.

Daha sonra ara sıra o mum yakılır ve dilekler için dua edilir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başaran nadir büyülerden biri olan mum büyüsü, en tesirli aşk büyüleri arasında gösterilir. Mum büyüsünün, birçok farklı uygulanma tarzı vardır. Birçok büyü gibi mum büyüsünde de rastgele yapılan bir hareket ileride aşılması zor sıkıntılar doğurabilir.

Mum büyüsü sayesinde insanlar sevdikleri kişilerin düşüncelerini kontrol altına alıp kendi istedikleri şekilde düşünmesini sağlayabilirler. Genellikle çiftlerin, partnerlerinin başka kişilere gitmeden sadece kendilerine ait olmalarını sağlamak amacıyla kullandıkları mum büyüsü, hem çok kolay uygulanıp hem de kısa sürede büyük etki göstermektedir.

Bu nedenle çiftler arasında karşılıklı sevgi ve aşkın artması için veya ilgi göstermeyen kişilerden ilgi görmek için mum büyüsü yapmak oldukça yaygın bir uygulamadır. Bir çok farklı şekilde uygulanabilmesi nedeniyle, karar vermeden önce mutlaka iyi araştırma yapılmalı gerekirse bu alanda uzmanlaşmış kişilerin kapısı çalınıp yardımları alınmalıdır. Son derece hayırlı bir amacı olan mum büyüsü sayesinde sevdiklerine kavuşan birçok kişi bu büyünün ne denli etkli olduğunu ve ne kadar büyük fayda gördüklerini bu büyüyü denemek isteyen kişilere anlatmaktadırlar. Tabi ki bu kadar etkili bir büyü olduğunu duyan kişilerin çoğu bu yöntemi deneyip amaçlarına ulaşmayı denemektedirler.

Bu yazıyı paylaş

Mum Büyüsü

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*