You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

sabun büyüsüBazen insanların çevrelerindeki kişilerden o kadar nefret ederler ki o kişiye zarar verebilmek ve büyük sıkıntılar çektirebilmek için her yolu denerler. Bu yollardan biri de kara büyüler yaparak o kişiye büyük sıkıntılar musallat etmektedir. Maalesef her ne kadar kötü bir amaç olsa da birçok kişi bu yola başvurmakta ve çoğunla da amaçlarına ulaşmaktadırlar. O büyülerden biri olan sabun büyüsü, insanlara verdiği zararlarla inanılmaz sonuçlar doğurabilir.

Bu büyünün etkisi altına giren kişilerin yaşadıkları sıkıntıların başında tıpta bile çaresi bulunamayan hatta doktorların çoğu zaman çaresiz kaldıkları hastalıklar bulunmaktadır. Bu durum bazen o kadar ileri gidebilir ki kişilerin yaşadıkları fiziki değişimler çevrelerindeki insanları şok edebilir. Sabun büyüsü, kara büyüler grubu olarak nitelendirilen ve çoğunlukla kötü amaçlar için kullanılan büyü grubunun bir üyesidir. Bu büyünün uygulama şekli tamamen kendisine has olup başka hiçbir büyü ile benzerlik göstermemektedir. Sabun büyüsü gibi büyüler çoğunlukla en deneyimli medyumlardan yardım almayı gerektiren ve uygulama aşamasında kesinlikle hata yapılmaması gereken riskli büyülerdir.

Çünkü özellikle kara büyü sınıfına giren büyüler yapılan eksik veya hatalı uygulamalar sonucunda bazen büyü yaptıran, büyüyü yapan ve büyü yapılan kişileri de risk altında atabilmektedir. Sabun büyüsünün uygulama şekli basit bir sabunun yanında bazı yardımcı eşyalar kullanılması ve daha sonra o sabunun kimsenin bulmayacağı bir yere saklanması şeklinde olmaktadır. Ancak bu büyüde en çok dikkat edilmesi gereken konu her kara büyüde olduğu gibi en deneyimli ve bilgili medyumu tercih etmektir. Kişiler medyumlara sorunlarını anlattıktan sonra medyumlar bir sabuna bazı özel dualar ile manevi enerjilerini yüklemekte ve daha sonra bu sabuna bir iğne veya başka bir nesne batırıp daha sonra mümkün olduğu kadar geç eriyeceği bir yere bırakmalarını isteyecektir. Bunun nedeni ise sabun eriyene kadar kişilerin sıkıntı çekeceğine inanılmasıdır. Bugün çok fazla kullanılmasa da geçmiş dönemlerde birçok kez kullanıldığı bilinen sabun büyüsü, bazı kişiler için ürkütücü bulunsa da kullanılmaya devam edilmektedir. Bu kadar keskin sonuçlar ortaya çıkaran bir büyü olarak sabun büyüsünün tercih edilmesine şaşmamak gerekir.

Bu yazıyı paylaş

Sabun Büyüsü

yorum yapılmadı

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*