You are here : Medyum Maya Aşk Bağlama Büyüsü Uzmanı » büyüler » Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsüAralarında güçlü bağlar bulunan iki insanı kısa zaman içinde birbirlerinden soğutmak ve ayrılmalarını sağlamak normal yollarla oldukça zor bir işlemdir. Fakat soğutma büyüsü ile bu işlem çok basit ve zaman almayan bir hale gelir. Bu büyüde yapılması gereken işlemler eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmışsa dileyen herkes dilediği kişileri birbirinden soğutabilir. Bunun için yapılması gereken medyumların da taleplerine bağlı olarak ilgili kişilere ait olan resim, saç teli, tırnak veya herhangi bir kişisel eşyayı getirmek ve medyumlarda teslim etmektir.

Daha sonra medyumlar soğutma büyüsünde uygulanan ve kullanılan bazı özel dualar ile bu büyüye has uygulamaları yaptıktan sonra insanlara bir süre beklemelerini söyleyeceklerdir. Bu tür büyülerin ne kadar süre içinde etkilerini gösterecekleri asla bilinemez. Çünkü bir insanın fikirlerini değiştirmek ve birlikte olduğu kişiye karşı olan duygularını bir anda ortadan kaldırmak gerçekten de çok zor bir işlemdir.

Soğutma büyüsünün etkisini gösterirken insanların bu durumu yadırgamamaları hatta çevrelerindeki kişilerinde fikirlerindeki bu değişimleri normal karşılamaları ve en önemlisi de büyüyü yapan kişilerin bilgilerinin asla açığa çıkmaması bu büyünün günümüzde de en çok kullanılan büyülerden biri olmasına neden olmuştur. Soğutma büyüsünü başarı ile uygulayan ve insanların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olan birçok farklı medyumun bulunması da bu büyü yaptırmak isteyen kişiler için her zaman büyük bir şansa olarak kabul edilmektedir.

Bu yazıyı paylaş

Soğutma Büyüsü

BİR YORUM YAPILDI

  1. Fatma yazdı:

    Mrb benim sevdigimle aram çok kötü kaç aydır konusmuyoruz yildiznameye baktır dim soğutma büyüsü yapmış ona ailesi senden uzaklassin evlenmesin seninle diye dediler 4 yıldır onunla evlenme hayali kuruyorum nolur allah rızası için yardım edin bana bozalim şu buyuyu ben onu çok seviyorum anlatamam

BİR YORUM YAPIN

E-Postanız gizli kalacak paylaşılmayacaktır. *

*